Wróć do listy

Pruszcz Gdański, pomorskie

757 400 zł
7 702 zł/m2
Dom 98,34 m2 Zakup od syndyka Wadium do 29-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 757 400 zł
Powierzchnia 98,34 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 75 740 zł
Numer oferty 513831X1203392205
Termin wpłaty wadium 29-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w trybie przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa w Pruszczu Gdańskim, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 98 m², położona na działce o powierzchni ok. 0,039 ha. Wartość oszacowania i jednocześnie cena wywoławcza wynosi 757 400 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny