Wróć do listy

Obrąb, mazowieckie

85 000 zł
586 zł/m2
Dom 145,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 85 000 zł
Miasto Obrąb
Powierzchnia 145,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 8 500 zł
Numer oferty 513827X1203382837
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej we wsi Obrąb w gminie Przasnysz. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w postępowaniu upadłościowym, a cena wywoławcza wynosi 85 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę