Wróć do listy

Miedniki, lubelskie

394 255 zł
3 313 zł/m2
Dom 119,00 m2 Zakup od syndyka Wadium do 03-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 394 255 zł
Miasto Miedniki
Powierzchnia 119,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 513814X1203352391
Termin wpłaty wadium 03-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem sprzedaży syndyka jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,31 ha położona w miejscowości Miedniki w gminie Uchanie (powiat hrubieszowski), zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz zespołem budynków produkcyjno-usługowych i gospodarczych dla rolnictwa z lat 1930–1973. Nieruchomość stanowi kompleks o charakterze mieszkalno-gospodarczym, oferowany w trybie sprzedaży z wolnej ręki w ramach postępowania upadłościowego.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny