Wróć do listy

Boguszów-Gorce, dolnośląskie

23 375 zł
375 zł/m2
Mieszkanie 62,28 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 23 375 zł
Powierzchnia 62,28 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 338 zł
Numer oferty 513779X1203270421
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem sprzedaży w ramach postępowania upadłościowego jest udział 2/8 w prawie własności do mieszkania o powierzchni 62,28 m² w Boguszowie-Gorcach, składającego się z pokoju, kuchni, przedpokoju i WC. Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym, oferowany do nabycia z wolnej ręki przez syndyka.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę