Wróć do listy

Lipienice, pomorskie

164 467 zł
1 134 zł/m2
Dom 145,08 m2 Licytacja komornicza Udział % Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 164 467 zł
Miasto Lipienice
Powierzchnia 145,08 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 24 670 zł
Numer oferty 513604X1202860571
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 0,6818 ha, położonej w gminie Chojnice (woj. pomorskie), zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 50./60. XX w. po remoncie kapitalnym, o powierzchni użytkowej ok. 145 m² oraz budynkiem gospodarczo‑garażowym ok. 60 m². Nieruchomość ma dojazd drogą asfaltową i gruntową, przy czym dostęp do działki odbywa się pośrednio przez sąsiednią nieruchomość, bez uregulowanej służebności.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę