Wróć do listy

Ujazdek, świętokrzyskie

117 783 zł
818 zł/m2
Obiekt 144,00 m2 Licytacja komornicza Wadium do 18-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 117 783 zł
Miasto Ujazdek
Powierzchnia 144,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 667 zł
Numer oferty 513602X1202855887
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo o łącznej powierzchni 1,58 ha położone w miejscowości Ujazdek w gminie Bogoria, obejmujące murowany dom jednorodzinny dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 144 m², budynek gospodarczy 75 m², dodatkowy drewniany budynek mieszkalny oraz zabudowania gospodarcze w złym stanie. Nieruchomość składa się z działki siedliskowej z gruntami rolnymi, łąkami, sadami oraz kilku działek rolnych i leśnych z nasadzeniami lasu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny