Wróć do listy

Rycice, mazowieckie

18 220 zł
18 220 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 22-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 18 220 zł
Miasto Rycice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 822 zł
Numer oferty 513509X1202638081
Termin wpłaty wadium 22-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego udział 35/384 w zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,48 ha, położonej w miejscowości Rycice w gminie Chorzele (powiat przasnyski, woj. mazowieckie). Nieruchomość oferowana jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki za cenę nie niższą niż wartość szacunkowa 18 229 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę