Wróć do listy

Wieleń Północny, wielkopolskie

148 000 zł
Działka 0.5597 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 148 000 zł
Powierzchnia 0.5597 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 800 zł
Numer oferty 513485X1202581873
Termin wpłaty wadium 07-06-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ WIELENIA
o g ł a s z a
trzeci przetarg ustny nieograniczony
na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 437,
księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0021,
WIELEŃ PÓŁNOCNY, stanowiącej mienie gminy Wieleń.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka o numerze ewidencyjnym 437
położona w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0021, WIELEŃ PÓŁNOCNY stanowi – teren
zabudowy usługowej.
Działka ma kształt regularny, teren równy, płaski. Działka porośnięta głównie roślinnością
trawiastą. Działka nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową, końcowy odcinek droga gruntowa.
Działka położona jest na obszarze z dostępem do sieci uzbrojenia terenu: sieć energii
elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej.
Przetargi przeprowadzone w dniu 07 października 2025 r. (pierwszy) i 25 lutego 2026 (drugi)
zakończyły się z wynikiem negatywnym.
DZIAŁKA NR 437 o pow. 0,5597 ha
cena wywoławcza 148.000,00 zł (netto)
Do ceny osiągniętej w przetargu dolicza się podatek VAT w wysokości 23 %.
Przetarg ustny (licytacja) odbędzie się w dniu 11 czerwca 2026 r. o godz. 12:00
w Urzędzie Miejskim w Wieleniu, sala Nr 14.
Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia
14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na
zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2014 r. poz. 1490) i Zarządzeniem Nr 16/2022 Burmistrza
Wielenia z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do zbycia,
oddawania w najem lub dzierżawę gminnych nieruchomości.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce w wysokości 10%
ceny wywoławczej tj. kwotę 14.800,00 zł.
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Wieleniu Nr 97 1020 4027 0000
1102 1281 5439 Bank PKO BP S.A., nie później niż 3 dni przed dniem przetargu tj. do 07
czerwca 2026r. (włącznie)

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.