Wróć do listy

Mysłowice, śląskie

205 000 zł
4 455 zł/m2
Mieszkanie 46,02 m2 Przetarg Wadium do 10-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-38%
-38%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 205 000 zł
Miasto Mysłowice
Powierzchnia 46,02 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 41 000 zł
Numer oferty 513441X1202478825
Termin wpłaty wadium 10-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem trzeciego ustnego przetargu nieograniczonego jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,02 m², położony w Mysłowicach w budynku wielorodzinnym, na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, jest uzbrojone w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, domofon) i obejmuje prawo do korzystania z piwnicy.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny