Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

188 100 zł
Działka 0.0704 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 188 100 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 0.0704 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica Kormoranów
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 37 000 zł
Numer oferty 513406X1202396855
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
OGŁASZA
VI przetargi ustne nieograniczone

na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, oznaczonych jako działki
stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonych w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec
– z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną:


Nr działki
1211/17


Przetarg odbędzie się w dniu 09 czerwca 2026 roku
o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec,
w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1 (wieżowiec, IV piętro).

WADIUM:a
1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 02 czerwca 2026r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.