Wróć do listy

Szklarska Poręba, dolnośląskie

1 600 000 zł
6 319 zł/m2
Obiekt 253,20 m2 Przetarg Wadium do 06-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 600 000 zł
Powierzchnia 253,20 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 80 000 zł
Numer oferty 513388X1202354699
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 0,3365 ha w Szklarskiej Porębie, z wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynkiem wczasowym z poddaszem użytkowym i piwnicą, o powierzchni użytkowej 253,20 m², wyposażonym w pełne instalacje oraz centralne ogrzewanie. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi *** zł, a licytacja odbędzie się w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny