Wróć do listy

Łódź, Górna

1 005 000 zł
Działka 0.1453 ha Przetarg Wadium do 02-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 005 000 zł
Miasto Łódź
Powierzchnia 0.1453 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 0
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 500 zł
Numer oferty 513368X1202307859
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość Skarbu Państwa w Łodzi, obejmującą kilka działek o łącznej powierzchni 0,1453 ha, położonych w rejonie głównej arterii miasta. Cena wywoławcza całości wynosi *** zł brutto, a ostateczna cena zostanie ustalona w toku licytacji.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny