Wróć do listy

Ruda Śląska, Bielszowice

321 000 zł
2 172 zł/m2
Dom 147,82 m2 Licytacja komornicza Udział % Wadium do 29-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 321 000 zł
Miasto Ruda Śląska
Powierzchnia 147,82 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 42 800 zł
Numer oferty 513321X1202197785
Termin wpłaty wadium 29-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 989 m², zabudowanej jednorodzinnym domem parterowym z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 148 m². Budynek z 2011 roku, w technologii tradycyjnej murowanej, z wykonaną elewacją, stolarką okienną i drzwiową oraz rozpoczętymi instalacjami wewnętrznymi, wymaga dalszych prac wykończeniowych i naprawy izolacji dachu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę