Wróć do listy

Chyżowice, lubelskie

9 733 zł
80 zł/m2
Dom 121,00 m2 Licytacja komornicza Wadium do 16-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 9 733 zł
Miasto Chyżowice
Powierzchnia 121,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 460 zł
Numer oferty 513307X1202164997
Termin wpłaty wadium 16-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna położona w miejscowości Chyżowice (gm. Uchanie), obejmująca trzy działki o łącznej powierzchni ok. 8,07 ha, z zabudowaniami gospodarczymi oraz parterowym murowanym domem jednorodzinnym z niewykończonym poddaszem (pow. zabudowy 121 m²). Działki są wycenione odpowiednio na ok. 14 600 zł, 244 400 zł i 439 800 zł, a licytacja odbywa się z cenami wywoławczymi stanowiącymi 2/3 wartości oszacowania oraz obowiązkiem wniesienia rękojmi w wysokości 10% ceny oszacowania każdej z nich.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny