Wróć do listy

Myślibórz, zachodniopomorskie

167 625 zł
4 069 zł/m2
Mieszkanie 41,20 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Wadium do 19-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-36%
-36%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 167 625 zł
Miasto Myślibórz
Powierzchnia 41,20 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 350 zł
Numer oferty 513163X1201827749
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji komorniczej jest mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, usytuowane na 2. piętrze budynku. Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny