Wróć do listy

Sosnowiec, śląskie

186 868 zł
2 173 zł/m2
Mieszkanie 86,00 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
-65%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 186 868 zł
Miasto Sosnowiec
Powierzchnia 86,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 687 zł
Numer oferty 513019X1201490501
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 86 m² w Sosnowcu (dzielnica Maczki), z przynależną piwnicą 16,5 m², komórką 11,8 m² oraz udziałem w częściach wspólnych budynku i działce. Nieruchomość stanowi własność zbywcy i będzie sprzedawana w trybie przetargu wraz z określonymi w dokumentacji obciążeniami i zobowiązaniami.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny