Wróć do listy

Olkusz, małopolskie

90 974 zł
90 974 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 19-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 90 974 zł
Miasto Olkusz
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 9 097 zł
Numer oferty 513008X1201464739
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Do sprzedaży w konkursie ofert syndyka przeznaczono udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0930 ha, położonej w Olkuszu w województwie małopolskim. Cena wywoławcza udziału wynosi 90 974,20 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę