Wróć do listy

Bonowice, śląskie

8 085 zł
Działka 0.26 ha Licytacja komornicza Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 8 085 zł
Miasto Bonowice
Powierzchnia 0.26 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 617 zł
Numer oferty 512978X1201394479
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2600 m², położona w okolicach Szczekocin, w sąsiedztwie drogi krajowej i terenów o podobnym przeznaczeniu. Nieruchomość ma częściowe ogrodzenie, teren jest nieutwardzony i miejscami podmokły, porośnięty samosiejkami oraz zakrzaczeniami.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny