Wróć do listy

Nekla, wielkopolskie

145 987 zł
1 843 zł/m2
Dom 79,20 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 145 987 zł
Miasto Nekla
Powierzchnia 79,20 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 21 898 zł
Numer oferty 512912X1201239907
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni działki 544 m², położony w Nekli w części pośredniej miejscowości, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i bezpośrednim dojazdem do drogi publicznej. Nieruchomość ogrodzona, z zagospodarowaną zielenią, zabudowana parterowym budynkiem z poddaszem nieużytkowym, wystawiona jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 145 986,67 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny