Wróć do listy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

152 325 zł
3 090 zł/m2
Mieszkanie 49,30 m2 1 piętro Licytacja komornicza Wadium do 02-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-54%
-54%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 152 325 zł
Powierzchnia 49,30 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 310 zł
Numer oferty 512900X1201211803
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 49,3 m² w Dąbrowie Górniczej, położone na 1. piętrze budynku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 152 325 zł przy sumie oszacowania 203 100 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny