Wróć do listy

Katowice, śląskie

96 000 zł
694 zł/m2
Dom 138,30 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 26-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 96 000 zł
Miasto Katowice
Powierzchnia 138,30 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 9 600 zł
Numer oferty 512859X1201115781
Termin wpłaty wadium 26-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest 1/8 udziału w prawie własności działki o powierzchni 303 m² zabudowanej jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 138,3 m², położonej w Katowicach. Nieruchomość wyceniono na 96 000 zł i sprzedaż odbywa się w trybie konkursu ofert w toku postępowania upadłościowego.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę