Wróć do listy

Hrubieszów, lubelskie

23 800 zł
441 zł/m2
Mieszkanie 53,91 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 22-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 23 800 zł
Miasto Hrubieszów
Powierzchnia 53,91 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 512816X1201015075
Termin wpłaty wadium 22-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem postępowania syndyka jest sprzedaż udziału 1/5 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53,91 m², położonym w centrum Hrubieszowa. Udział w mieszkaniu wyceniono na kwotę nie niższą niż 23 800 zł, a nabycie następuje w trybie sprzedaży z wolnej ręki w ramach postępowania upadłościowego.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę