Wróć do listy

Stary Gostków, łódzkie

780 000 zł
2 453 zł/m2
Obiekt 318,00 m2 Przetarg Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 780 000 zł
Powierzchnia 318,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 512810X1201001023
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0817 ha położona w miejscowości Stary Gostków w gminie Wartkowice, stanowiąca część zespołu dworsko‑parkowego i uzbrojona w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Na działce znajduje się trzykondygnacyjny blok mieszkalny z 6 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej 318 m², wybudowany w 1971 r. w technologii tradycyjnej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny