Wróć do listy

Pólko, lubelskie

15 860 zł
253 zł/m2
Dom 62,70 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 02-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 15 860 zł
Miasto Pólko
Powierzchnia 62,70 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 586 zł
Numer oferty 512792X1200958867
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w trybie konkursu ofert udział 9/64 w zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0386 ha, położonej w gminie Prabuty (obręb Pólko). Cena wywoławcza udziału wynosi 15 860 zł, a szczegóły, w tym operat szacunkowy i regulamin konkursu, dostępne są u syndyka.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę