Wróć do listy

Jastrzębnia Góra, pomorskie

262 500 zł
7 836 zł/m2
Mieszkanie 33,50 m2 Parter Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 262 500 zł
Powierzchnia 33,50 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 35 000 zł
Numer oferty 511727X1198464637
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal niemieszkalny – apartament wczasowy o powierzchni 33,5 m², składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, położony w Jastrzębiej Górze w województwie pomorskim. Cena wywołania wynosi 262 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny