Wróć do listy

Trzcianka, wielkopolskie

663 000 zł
Działka 0.4591 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 663 000 zł
Miasto Trzcianka
Powierzchnia 0.4591 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Gen. W. Sikorskiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 132 600 zł
Numer oferty 511675X1198342853
Termin wpłaty wadium 26-06-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH
NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,
WYZNACZONYCH NA DZIEŃ
1 lipca 2026 r., od godz. 9:00
SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI


Działka nr 3047/8, ark. mapy 40,
położona w Trzciance
ul. gen. W. Sikorskiego



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium na konto Gminy Trzcianka Bank PEKAO S. A. I/oddział Trzcianka 36 1240 3741
1111 0000 4456 5295, najpóźniej do dnia 26 czerwca 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.