Wróć do listy

Trzcianka, wielkopolskie

434 000 zł
Działka 0.3261 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 434 000 zł
Miasto Trzcianka
Powierzchnia 0.3261 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 86 800 zł
Numer oferty 511671X1198333485
Termin wpłaty wadium 25-05-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH
NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,
WYZNACZONYCH NA DZIEŃ
29 maja 2026 r., od godz. 10:00
SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI


Działka nr 3020/16, ark. mapy 39,
położona w Trzciance
ul. gen. W. Sikorskiego


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium na konto Gminy Trzcianka Bank PEKAO S. A. I/oddział Trzcianka 36 1240 3741
1111 0000 4456 5295, najpóźniej do dnia 25 maja 2026 r. Dniem wniesienia wadium jest dzień wpływu wadium na rachunek Gminy Trzcianka.
Przy dokonywaniu wpłaty należy wyraźnie określić nr działki i położenie nieruchomości, której dotyczy wadium.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.