Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

499 000 zł
3 373 zł/m2
Dom 147,94 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 499 000 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 147,94 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Plac Piastowski 16
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 99 000 zł
Numer oferty 511356X1197595755
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
OGŁASZA
I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej jako działka nr 478,
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy Placu Piastowskim,
w obrębie 0008 miasta Bolesławiec.

Przetarg odbędzie się w dniu 25 czerwca 2026 roku
o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec,
w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1 (wieżowiec, IV piętro).


WADIUM:
1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 19 czerwca 2026r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.