Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

161 000 zł
Działka 0.1005 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 161 000 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.1005 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Jodłowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 100 zł
Numer oferty 511334X1197544231
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa ogłasza II ustny przetarg
nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie gminne,
który odbędzie się dnia 8 lipca 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie
Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w Sali Posiedzeń,
I piętro.


5) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/3 o powierzchni 0,1005
ha, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości: 161.000,00
zł brutto (130.894,31 zł netto)
Wadium: 16.100,00zł
Minimalne postąpienie: 1.610,00 zł



Przetarg rozpocznie się 08 lipca 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu
Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Posiedzeń, I piętro.

Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do
dnia 30 czerwca 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.