Wróć do listy

Dzierżązno Wielkie, wielkopolskie

34 000 zł
Działka 0.0836 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 000 zł
Powierzchnia 0.0836 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 400 zł
Numer oferty 510946X1196635535
Termin wpłaty wadium 22-05-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ WIELENIA
o g ł a s z a
drugi przetarg ustny nieograniczony
na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/10,
księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0003,
DZIERŻĄŻNO WIELKIE, stanowiącej mienie gminy Wieleń.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona nr ewid. 626/10
położona w obrębie wsi DZIERŻĄŻNO WIELKIE stanowi teren zabudowy mieszkaniowo -
usługowej.
Działka ma kształt regularny, teren równy, pagórkowaty. Działka porośnięta głównie
roślinnością trawiastą. Działka nieogrodzona. Dojazd drogą gruntową. Działka położona jest
na obszarze z dostępem do sieci uzbrojenia terenu – energia elektryczna, sieć wodociągowa.
DZIAŁKA NR 626/10 o pow. 0,0836 ha
cena wywoławcza 34.000,00 zł (netto)
Do ceny osiągniętej w przetargu dolicza się podatek VAT w wysokości 23 %.
Przetarg ustny (licytacja) odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 12:00
w Urzędzie Miejskim w Wieleniu, sala Nr 14.
Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia
14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na
zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2014 r. poz. 1490) i Zarządzeniem Nr 16/2022 Burmistrza
Wielenia z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do zbycia,
oddawania w najem lub dzierżawę gminnych nieruchomości.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce w wysokości 10%
ceny wywoławczej tj. kwotę 3.400,00 zł.
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Wieleniu Nr 97 1020 4027 0000
1102 1281 5439 Bank PKO BP S.A., nie później niż 3 dni przed dniem przetargu tj. do 22
maja 2026 r. (włącznie).
Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek.
Przy wpłacie wadium należy wpisać tytuł wpłaty: „Przetarg – działka nr 626/10” oraz dane
wpłacających, muszą być zgodne z danymi uczestnika przetargu. W przypadku wspólności
ustawowej wadium na przetarg należy wnosić przez obojga małżonków.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.