Wróć do listy

Czudec, podkarpackie

1 386 000 zł
Działka 1.2895 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 386 000 zł
Miasto Czudec
Powierzchnia 1.2895 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 70 000 zł
Numer oferty 508065X1189888233
Termin wpłaty wadium 11-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Czudec
OGŁASZA
trzeci nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości położonych w Czudcu

numer działki
953/8,
953/9


PRZETARGI ODBĘDĄ SIĘ 18.06.2026 r.

WARUNKIEM DOPUSZCZENIA DO PRZETARGU JEST WPŁACENIE WADIUM.
Wadium może być wnoszone przelewem na konto Gminy Czudec 20 9168 1014 3900 0286 2000 0250 Bank
Spółdzielczy Strzyżów O/Czudec, obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych dopuszczonych do
obrotu publicznego zgodnie z § 4 pkt. 3 i 6 ww. Rozporządzenia przed przetargiem do dnia 11.06.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.