Manasterz, podkarpackie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA)
na sprzedaż nieruchomości gruntowej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową położonej w miejscowości Manasterz
Na podstawie art.28 ust.1 i art.38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U.2024.1145 t.j. ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U.2021poz. 2213), Uchwały Rady Gminy Wiązownica Nr XIX/175/2025 z dnia 29 kwietnia 2025 r.
Dane dotyczące nieruchomości oraz warunki przetargu:
I. 1. Dla nieruchomości przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową oznaczonej jako działka nr 682/14, położonej w miejscowości Manasterz Sąd Rejonowy w Jarosławiu – Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą: KW 49584/6.
Powierzchnia nieruchomości według ewidencji gruntów, działki nr 682/14- 0,1758 ha,
2. Cena wywoławcza brutto ( zawiera 23% podatku VAT) nieruchomości:
działki nr 682/14 –79 000,00 zł,
3. Opis nieruchomości – działka wymieniona wyżej położona jest w terenach w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wiązownica - obszary osadnicze. Działka objęta jest decyzjami o warunkach zabudowy, które określają jej przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Posiada dobry dostęp do drogi gminnej. Teren płaski, częściowo zadrzewiony samosiejkami sosny, kształt działki foremny, prostokątny, granicach widocznych, z dostępem do mediów usytuowanych przy granicach działki macierzystej. Warunki pod zabudowę mieszkaniową bardzo dobre.
Wartość postąpienia wynosi 1% ceny wywoławczej.
II. Nieruchomość stanowiąca przedmiot przetargu nie jest obciążona prawami osób trzecich i nie ma przeszkód prawnych w rozporządzaniu nią.
Warunki przetargu:
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu (przelewem lub gotówką) wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej na konto Urzędu Gminy w Wiązownicy nr 56 9096 1014 2002 1400 0202 0001 w Banku Spółdzielczym w Jarosławiu O/Wiązownica w terminie do dnia 11 maja 2026r. ( w tytule wskazać numer działki, której wpłaty dotyczy).
W przypadku wpłaty wadium przelewem liczy się data wpływu wadium na konto.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie