Wróć do listy

Garbno, warmińsko-mazurskie

66 000 zł
Działka 0.1694 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 66 000 zł
Miasto Garbno
Powierzchnia 0.1694 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 000 zł
Numer oferty 504365X1181222833
Termin wpłaty wadium 08-05-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE NR GT.6840.4.2026
BURMISTRZA KORSZ
z dnia 25 marca 2026 r.
w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 1130 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Korszach
odbędzie się I nieograniczony przetarg ustny dotyczący sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność
Gminy Korsze.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ew. 27/122 (Bp) obręb Garbno gmina
Korsze o pow. 0,1694 ha, nr KW: OL1K00019542/6. Nieruchomość położona jest w obszarze skupionej
zabudowy miejscowości Garbno, terenów usług oświatowych, terenów sportu i rekreacji oraz gruntów
niezabudowanych przeznaczonych do zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Nieruchomość posiada
zapewniony dostęp do drogi publicznej

Cena wywoławcza - wyżej opisanej nieruchomości wynosi: 66.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt sześć tysięcy
złotych) plus należny podatek VAT
Wadium - 7.000,00 zł
Wadium należy wpłacić w pieniądzu polskim na rachunek bankowy Gminy Korsze: PKO BP O/Olsztyn
Nr 48 1020 3541 0000 5602 0260 9584 najpóźniej do 08 maja 2026 r., liczy się termin faktycznego wpływu
wadium na rachunek bankowy

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.