Wróć do listy

Jaworzno, śląskie

75 450 zł
1 472 zł/m2
Mieszkanie 51,25 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-77%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 75 450 zł
Miasto Jaworzno
Powierzchnia 51,25 m2
Województwo śląskie
Ulica Energetyków 11
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 060 zł
Numer oferty 504X1180371
Termin wpłaty wadium 20-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 100 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 75 450,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 060,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 26102025280000020201065135 .

Historyczne ceny