Wróć do listy

Jaszkowa Górna, dolnośląskie

500 200 zł
Działka 2.05 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 500 200 zł
Powierzchnia 2.05 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 020 zł
Numer oferty 503448X1179075219
Termin wpłaty wadium 07-05-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY KŁODZKO

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Jaszkowej Górnej
1. Położenie nieruchomości: Jaszkowa Górna
2. Nr działki: 139 /AM-5/
3. Powierzchnia nieruchomości: 2,05 ha
4. Księga wieczysta: Kłodzko XXXX/XXXXXXXX/X /wolna od obciążeń i zadłużeń/.
5. Cena wywoławcza: 500.200,00 zł
Do wylicytowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT 23 % w części przeznaczonej pod teren usług turystyki i wypoczynku.


Przetarg odbędzie się dnia 12 maja 2026 roku o godz. 900 w Urzędzie Gminy
w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 50.200,00zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 7 maja 2026 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przynajmniej jeden uczestnik zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.