Wróć do listy

Olkusz, małopolskie

140 333 zł
1 132 zł/m2
Dom 124,00 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 140 333 zł
Miasto Olkusz
Powierzchnia 124,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica Długa 147
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 21 050 zł
Numer oferty 503009X1178047081
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
udział w wysokości 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w województwie małopolskim, powiat olkuski, gmina Olkusz, ul Długa 147. Nieruchomość składa się z zabudowanej działki nr 43/1 o powierzchni 3400 m(2), objęta księgą wieczystą o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X. Na działce znajdują się zabudowania: dom mieszkalny, wiata oraz budynek gospodarczy, stodoła. Według planu zagospodarowania przestrzennego zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Olkuszu z dnia 08 września 2004 r. nr uchwały XXIX/315/2004 w którym ok. 1/3 długości działki od strony wschodniej przewidziano jako 4MR - tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej, natomiast pozostałą część działki oznaczono symbolem 4ZN - tereny zielone. Przeznaczenie gospodarcze: cele mieszkaniowe.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.