Czerwionka-Leszczyny, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 1605/17 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Damian Czapla Kancelaria Komornicza nr VII w Rybniku |
| Początek | 29.05.2026 09:00 |
| Zakończenie | 29.05.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 28.05.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 118 575,00 zł |
| Suma oszacowania | 158 100,00 zł |
| Rękojmia | 15 810,00 zł |
| Adres | Hanuska (dawniej Kruczkowskiego) 20/III/7 |
| Miejscowość | 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
| Województwo | śląskie |
| Adres | Hanuska (dawniej Kruczkowskiego) 20/III, 44-230 Czerwionka-Leszczyny |
| Termin | 2026-05-14, godz. 08:00–15:00 |
odrębna własność lokalu - lokal mieszkalny nr 7 zlokalizowany w budynku wielorodzinnym na drugim piętrze (III kondygnacja) składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 36,39m2, z przynależną piwnicą o powierzchni 3,26m2. Z własnością lokalu związany jest udział 31/10000 cześci w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt (działka nr 2894/37 objęta księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X) oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku wlaścicieli lokali, nieruchomość położona jest w Czerwionce - Leszczynach, obręb Czerwionka przy ul. Hanuska (dawniej Kruczkowskiego) 20 / III / 7, posiada założoną księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X w Sądzie Rejonowym w Rybniku.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie