Wróć do listy

Starogard, zachodniopomorskie

42 000 zł
1 234 zł/m2
Mieszkanie 34,04 m2 2 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 42 000 zł
Miasto Starogard
Powierzchnia 34,04 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 7
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 600 zł
Numer oferty 502514X1176887791
Termin wpłaty wadium 05-05-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1582/22
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikZastępca Michała Melingera Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łobzie Natalia Tul-Łowkiet Kancelaria Komornicza nr I w Łobzie
Początek07.05.2026 09:00
Zakończenie14.05.2026 09:00
Przystąpienie do05.05.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania42 000,00 zł
Suma oszacowania56 000,00 zł
Rękojmia5 600,00 zł
Adres nieruchomości
AdresStarogard 7/6
Miejscowość72-315 Resko
Województwozachodniopomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)34.04
Liczba pokoi2
Piętro0
Pięter w budynku1
Oględziny nieruchomości
AdresStarogard 7, 72-315 Resko
Termin2026-04-22, godz. 09:00–11:00
Opis

Lokal mieszkalny nr 6, położony na parterze i poddaszu w budynku wielorodzinnym w miejscowości Starogard, nr budynku 7, składający się z: korytarza na parterze oraz dwóch pokoi i korytarza na poddaszu o łącznej powierzchni użytkowej 34,04 m2. Do lokalu przynależy strych o powierzchni 14,55 m2. Lokal pozostaje niezamieszkały.

Historyczne ceny