Wróć do listy

Długie, lubuskie

125 000 zł
Działka 0.0415 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 125 000 zł
Miasto Długie
Powierzchnia 0.0415 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Morska
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 500 zł
Numer oferty 502081X1175873705
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Strzelec Krajeńskich ogłasza III nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż
niezabudowanej nieruchomości położonej w Długiem oznaczonej numerem
ewidencyjnym gruntu 306/17 o powierzchni 415 m2
.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntu o numerze ewidencyjnym
306/17 o powierzchni 415 m² położona w Długiem przy ul. Morskiej.
Cena wywoławcza – 125.000,00 zł (słownie złotych: sto dwadzieścia pięć tysięcy 00/100)

Wadium – 12.500,00 zł (słownie złotych: dwanaście tysięcy pięćset 00/100)
Do ceny wylicytowanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%

Przetarg odbędzie się w dniu 11 czerwca 2026 r. o godz. 10ºº w sali nr 1 tutejszego Urzędu.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne oraz osoby prawne (cudzoziemcy na zasadach
określonych w ustawie o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców – t.j. Dz. U. 2017,
poz. 2278), którzy wpłacą wadium w terminie do 8 czerwca 2026 r. na konto bankowe nr
49836200050399181920000020 Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy Oddział Strzelce
Krajeńskie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.