Trzebiel, lubuskie
Szczegóły
Opis
podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym GM.0051.1.2026.UW na sprzedaż niżej wymienionego lokalu mieszkalnego przeznaczonego do remontu wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.
ul. Kałki Górne 6/10 w Trzebielu
Lokal mieszkalny i udział w gruncie sprzedaje się na własność.
Przetarg odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r., o godz. 11:00 w pokoju nr 27, I piętro
Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą ul. Graniczna 2
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium.
Wadium należy wpłacić na konto depozytowe Urzędu Miasta Kostrzyn nad Odrą w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Barlinku Oddział Kostrzyn nad Odrą nr 86 8355 0009 0024 2963 2000 0005, w terminie do dnia 07 kwietnia 2026 r.
Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miasta.
Dodatkowe informacje na temat przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą ul. Graniczna 2 pok. nr 14 i 15 lub tel. pod nr 95 727 81 77, 95 727 81 78.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie