Wróć do listy

Malbork, pomorskie

2 615 164 zł
2 615 164 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 615 164 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Grunwaldzka 28
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 250 000 zł
Numer oferty 499611X1170088965
Termin wpłaty wadium 14-05-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 10.30 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka

1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy ul. Grunwaldzkiej 28 , zabudowana budynkiem mieszkalnym
wielorodzinnym w zabudowie miejskiej szeregowej, czterokondygnacyjnym, dwuklatkowym,
podpiwniczonym, w 100%, o pow. zabudowy 281 m2, pow. użytkowej 783,02 m2. Rok budowy 1900.
Nieruchomość ma urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X


Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 14 maja 2026 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.