Wróć do listy

Kępa Wielka, wielkopolskie

781 283 zł
7 342 zł/m2
Dom 106,42 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 781 283 zł
Miasto Kępa Wielka
Powierzchnia 106,42 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 104 171 zł
Numer oferty 499193X1169110009
Termin wpłaty wadium 20-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
działki ewidencyjne nr 178/8 i 178/10 . Działka 178/10 nieruchomość gruntowa zabudowana, powierzchnia działki 3,3471 ha. Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 106,42 m2; budynek gospodarczy nr 1 o powierzchni użytkowej 102,88 m2; budynek gospodarczy nr 2 o powierzchni użytkowej 195,32 m2; budynek garażowy o powierzchni użytkowej 41,48 m2. Działka 178/8 niezabudowana o powierzchni 3,0709 ha, grunty orne oraz łąki i pastwiska. Nieruchomość położona w m. Kępa Wielka dla której Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiejprowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Historyczne ceny