Wróć do listy

Majdan Nepryski, lubelskie

9 200 zł
Działka 0.6634 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 200 zł
Powierzchnia 0.6634 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 499036X1168742315
Termin wpłaty wadium 24-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 9 200,00 zł

Powierzchnia: 0,6634 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-03-25

Data publikacji: 2026-03-10

Data zakończenia publikacji: 2026-03-26

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: LUB.WGZ.ZA.4240.18.2026.MK.2

Oddział terenowy KOWR: OT Lublin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBELSKIE , biłgorajski , Józefów , Majdan Nepryski


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.