Najdymowo, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Gminy Biskupiec, dla której Sąd Rejonowy w Biskupcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w Najdymowie (obręb 13 Najdymowo), oznaczonej jako działka nr 336 o powierzchni 0,3568 ha (oznaczenie wg użytków i klasy gruntu: ŁIII–0,0,3464 ha, RIVb-0,0104 ha), w części wschodniej i centralnej porośnięta kępami i pojedynczymi drzewami liściastymi (samosiew). Nieruchomość nie jest przedmiotem obciążeń i zobowiązań na rzecz osób trzecich.
Cena wywoławcza 107 000 zł
(słownie: sto siedem tysięcy złotych)
Cena nieruchomości, uzyskana w przetargu, jest płatna przed zawarciem umowy notarialnej. Sprzedaż nieruchomości jest zwolniona z podatku VAT.
Przetarg odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2026 roku o godz. 1000 w Urzędzie Miejskim w Biskupcu przy ul.Aleja Niepodległości 2 (sala konferencyjna, I piętro, pok.16).
W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do dnia 17 kwietnia 2026 roku, wpłacą na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Biskupcu Nr 45 1020 3541 00005902 0260 8230 PKO Bank Polski S.A. wymagane wadium (w pieniądzu) w wysokości 21 000 zł (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy złotych). Wadium powinno być wniesione z takim wyprzedzeniem, aby środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym Urzędu Miejskiego w Biskupcu najpóźniej w dniu 17 kwietnia 2026 roku – pod rygorem uznania, że warunek wpłaty wadium nie został spełniony.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie