Wróć do listy

Zajezierze, mazowieckie

539 535 zł
539 535 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 539 535 zł
Miasto Zajezierze
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 71 938 zł
Numer oferty 498069X1166477601
Termin wpłaty wadium 21-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
Pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: położonej: 14-330 Zajezierze, dla której Sąd Rejonowy w Ostródzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Moragu prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Licytacja będzie przeprowadzona w następujący sposób:

1. Działki rolne niezabudowane nr 195/2 o powierzchni 1,53 ha i 195/3 o powierzchni 0,04 ha - suma oszacowania obu działek wynosi 74.680,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 56.010,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 7.468,00 zł

2. Działki rolne niezabudowane nr 198/2 o powierzchni 1,50 ha i 198/3 o powierzchni 0,04 ha - suma oszacowania obu działek wynosi 73.260,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 54.945,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 7.326,00 zł

3. Działka rolna niezabudowana nr 184 o powierzchni 0,49 ha - suma oszacowania 23.310,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 17.482,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2.331,00 zł

4. Działka rolna o nr 187 o powierzchni 7,02 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi - suma oszacowania wynosi 548.130,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 411.097,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 54.813,00 zł Na działce ustanowiona jest dożywotnia nieodpłatna służebność polegająca na prawie korzystania z całego budynku mieszkalnego. Służebność pozostanie w mocy

Historyczne ceny