Wróć do listy

Wola Dębińska, małopolskie

148 235 zł
Działka 0.1306 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 148 235 zł
Powierzchnia 0.1306 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 497874X1166020911
Termin wpłaty wadium 24-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójta Gminy Dębno

ogłasza się II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno, położonych w miejscowości Wola Dębińska.
1. Oznaczenie nieruchomości:
Działka nr 467/6 o pow. 0,1306 ha, wraz z udziałem wynoszącym 1/4 części
w działce nr 467/7 o pow. 0,0298 ha - przeznaczonej pod wewnętrzną drogę dojazdową, działka nr 467/6 wpisana jest do księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, działka nr 467/7 wpisana jest do księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X prowadzone przez Sąd Rejonowy w Brzesku Wydział Ksiąg Wieczystych.

Cena 148 234,68 złotych brutto,


Termin i miejsce przetargu:
31 marca 2026 r. godz. 9:00 Urząd Gminy Dębno pokój 206A.

Wadium:
Osoby przystępujące do przetargu obowiązane są do wpłacenia wadium w kwocie: 12 000,00 zł na konto Urzędu Gminy Dębno: BS o/Dębno nr 40 9453 0009 0030 0300 0026 0006, w terminie do dnia 24 marca 2026 r. Na dowodzie wniesienia wadium należy umieścić dopisek wskazujący oznaczenie geodezyjne działki, której ono dotyczy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.