Wróć do listy

Czartoszowy, świętokrzyskie

47 462 zł
Działka 1.55 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 47 462 zł
Miasto Czartoszowy
Powierzchnia 1.55 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 328 zł
Numer oferty 497546X1165252735
Termin wpłaty wadium 14-04-2026 Co to znaczy?

Opis

nieruchomość gruntowa składająca się z działek o nr 197, 219 o powierzchni 1,55 HA położona Czwartoszowy gmina Łopuszno. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy we Włoszczowie prowadzi księgę wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X. Działka nr 197 położona w obrębie Czartoszowy, gmina Łopuszno posiada 0,4000 ha i stanowi w całości grunt leśny. Działka z dostępem do wytyczonej drogi gruntowej od strony północnej. Działka nie jest uzbrojona, bez składników budowlanych. Działka gruntowa nr 219 położona w obrębie Czartoszowy, miejscowości Michala Góra posiada 1,15 ha powierzchni i stanowi teren niezabudowany w znacznej części porośnięty drzewostanem pochodzącym z samosiewu. Działka z dostępem do drogi o nawierzchni gruntowo – szutrowej która graniczy z działką od strony północnej i która po dystansie około 90 m licząc od północno– zachodniej granicy działki dochodzi do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej o randze drogi wojewódzkiej ozn. nr drogi 728. Działka z dostępem sieci energetycznej natomiast sieć wodociągowa przechodzi po drugiej stronie drogi asfaltowej.

Suma oszacowania łącznie wszystkich działek wynosi: 63 282,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 47 461,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 328,20 zł.

Suma oszacowania działki nr 197 wynosi 27 747,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi:

20 810,25 zł (trzy czwarte sumy oszacowania). Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 774,70 zł.

Suma oszacowania działki nr 219 wynosi 35 535,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi:

26 651,25 zł.(trzy czwarte sumy oszacowania). Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3 553,50 zł.

Historyczne ceny