Celinów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 431/23 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Mirosław Dziedzic Kancelaria Komornicza nr I w Mińsku Mazowieckim |
| Początek | 15.04.2026 06:30 |
| Zakończenie | 15.04.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 14.04.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 241 500,00 zł |
| Suma oszacowania | 322 000,00 zł |
| Rękojmia | 32 200,00 zł |
| Adres | Miodowa 40 |
| Miejscowość | 05-300 Celinów gm. Dębe Wielkie |
| Województwo | mazowieckie |
| Forma własności | prawo własności |
| Adres | Miodowa 40, 05-300 Celinów gm. Dębe Wielkie |
| Termin | 2026-03-31, godz. 10:00–16:00 |
nieruchomość gruntowa zabudowana. Nieruchomość składa się z działki nr 665/1 o powierzchni 0,2153 ha, ma kształt prostokąta o szerokości 28 m i długości 77 m. Działka ma dostęp do sieci energetyczniej i wodociągowej. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni gruntowej. Działka ogrodzona, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi. Budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej, wybudowany ok. 1947 r. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Powierzchnia zabudowy 88 m2 Budynek jest w średnim stanie technicznym. Dach pokryty eternitem, ściany ocieplone styropianem. W budynku wykonana łazienka. Standard wykończenia przeciętny. W budynku nie ma centralnego ogrzewania. Na działce znajdują się budynki gospodarcze: 1. budynek gospodarczo-garażowy - murowany, dwukondygnacyjny. Stan techniczny średni. Budynki niewykazane w ewidencji gruntów: 2. garaż dobudowany do budynku gospodarczo-garażowego. Budynek konstrukcji drewnianej. Stan techniczny słaby. 3. budynek gospodarczy - budynek konstrukcji drewnianej. Stan techniczny słaby. 4. budynek gospodarczy - budynek konstrukcji drewnianej. Stan techniczny słaby.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie