Wróć do listy

Jabłonowiec, mazowieckie

19 257 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 257 zł
Miasto Jabłonowiec
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 568 zł
Numer oferty 496159X1162004381
Termin wpłaty wadium 31-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Łukasz Goliszek Kancelaria Komornicza nr I w Garwolinie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 211/15 w dniu 01-04-2026 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie z siedzibą przy Al. Legionów 46, 08-400 Garwolin, sala nr 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Jabłonowiec, 08-455 Trojanów, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest udział 20/32 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej leśnej oznaczonej jako działka nr 743 użytkowana jako lasy LsV, LsVI, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-RVI, pastwiska trwałe PsVI. Położona na terenach leśnych z zabudową letniskową, w sąsiedztwie znajdują się grunty leśne niezabudowane i zabudowane budynkami letniskowymi, grunty rolne i pojedyncza zabudowa zagrodowa. Działka ma kształt prostokątny wydłużony, szer. 13 m, dł. 320 m, teren pagórkowaty, grunt piaszczysty. Działka jest niezabudowana, na 80% powierzchni użytkowna jako las. Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej gruntowej (działka nr 756), droga asfaltowa w odległości 550 m.

Suma oszacowania wynosi 25 676,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 19 257,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 2 567,60 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Garwolinie ul. Al. Legionów46, 08-400 Garwolin.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 68 1020 4476 0000 8602 0022 0426.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.