Wróć do listy

Teofilów, Teofilów

31 395 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 31 395 zł
Miasto Teofilów
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 186 zł
Numer oferty 496158X1162002039
Termin wpłaty wadium 31-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Łukasz Goliszek Kancelaria Komornicza nr I w Garwolinie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 211/15 w dniu 01-04-2026 o godz. 10:45 w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie z siedzibą przy Al. Legionów 46, 08-400 Garwolin, sala nr 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy , 08-460 Sobolew, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest udział 20/32 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej jako działka nr 553/17 użytkowana jako pastwiska trwałe PsIV, grunty orne RIVa, RIVb, RV. Położona w południowo-wschodniej części wsi Sobolew, w rejonie ulicy Widokowej, w odległości 1,7 km o ścisłego centrum miejscowości i stacji PKP. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rolne, w dalszym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa, wieża przekaźnikowa. Dojazd drogą gminną o nawierzchni gruntowej (działka nr 540), w odległości 8 m znajduje się ul. Widokowa o nawierzchni asfaltowej. Działka nr 553/17 ma kształt wydłużony, w kształcie łuku, szer. 18 m, dł. 450 m, teren płaski. Działka jest niezabudowana, użytkowana jako grunt orny, kultura rolna zachowana.

Suma oszacowania wynosi 41 860,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 31 395,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 186,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Garwolinie ul. Al. Legionów46, 08-400 Garwolin.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 68 1020 4476 0000 8602 0022 0426.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.